PASPORT STAVBY - inženýring do kapsy

Potřebujete vyřešit pasport stavby? Přišel Vám dopis z katastru nemovitostí a Vy netušíte, co s tím? Musíte mít pasport objektu pro jeho následný prodej?

Řešení není vůbec tak složité, když jednoduše víte, co dělat

Pokud toužíte mít už vše vyřízené, ráda Vám poradím, jak toho dosáhnete i Vy. 

CO VÁM EBOOK PŘINESE?

„Tak už máme tu naši přístavbu na katastru v pořádku zapsanou! Teď už se nemusím děsit, že máme něco špatně a spadl mi obrovský kámen ze srdce. A vlastně to proběhlo bez problémů.“ Tohle byste si asi už také rádi řekli . 

I Vás určitě zaskočil dopis z katastrálního úřadu, ve kterém jste zjistili, že musíte odstranit nesoulad na svých nemovitostech. To zaskočí každého. 

A není to jediný důvod, proč můžete shánět pasport stavby – třeba chcete svou nemovitost prodat. A bez dokumentace to jde o mnoho hůř. Zlegalizovat stavbu neevidovanou v katastru nemovitostí jde bez pomoci odborníka velmi těžko. 

A proto Vám tento postup chci odkrýt, protože ho sama mám mnohokrát úspěšně vyzkoušený.

Chcete mít vše vyřízené, nechcete zbytečně telefonovat a obíhat úřady s prosbou o radu, rozčilovat se a

...postavené před rokem 1976, ke které nemáte odpovídající výkresovou dokumentaci.

..., která není správně zakreslena v katastrálních mapách a banka po Vás požaduje nápravu.

PROČ PRÁVĚ JÁ VÁM MOHU POMOCT?

Jmenuji se Vlasta Roháčová a jsem vystudovaný stavební inženýr. Studium na Stavební fakultě ČVUT v Praze jsem absolvovala v roce 2009 a od té doby se ve stavebnictví pohybuji nepřetržitě. Už řadu let se věnuji menším projektům – kreslím rodinné domy, chaty, garáže a podobně. Po revizi katastru nemovitostí, která postupně v České republice probíhá, jsem se zaměřila právě na tvorbu pasportů starších staveb.

To nadšení, když staré domy procházím, zjišťuji o nich jejich historii, měřím, čmárám si do sešitu náčrtky a pak vše převádím do té finální podoby, to vše mě vždy tak pohltí. A to je ten důvod, proč jsem se vlastně do stavařiny kdysi pustila. Toho pocitu vytvořit projekt, poskládat výkresy, zabalit do desek a zavázat mašličky, toho se nenabažím nikdy.

 

Protože bych ráda pomohla co nejvíce klientům, jako jste Vy, rozhodla jsem se zpracovat pro Vás tento ebook s názvem: 

Jak snadno, rychle a bez zbytečných nákladů zajistit 
PASPORT STAVBY – inženýring do kapsy

aneb

Jedinečný průvodce legalizací stavby postavené před rokem 1976 krok za krokem včetně BONUSŮ

 

Kdy ebook využijete? - Pokud jste vlastníkem nemovitosti...

...a oslovil Vás katastrální úřad, který Vás vyzval k odstranění nesouladu.

...postavené před rokem 1976, ke které nemáte odpovídající výkresovou dokumentaci.

..., která není správně zakreslena v katastrálních mapách a banka po Vás požaduje nápravu.

Může se jednat o garáže, přístavby k rodinným domům, chaty, chalupy, stodoly, ale i celé rodinné domy vč. objektů na jejich pozemcích.

CO V EBOOKU NAJDETE?

Součástí ebooku jsou následující bonusy:

Soubor vzorově vyplněných formulářů, dokumentů a žádostí

Veškeré dokumenty, které nutně budete potřebovat vyplníte bez obav. V každém kroku vždy uvidíte odkaz, kterého bonusu se týká. Nemusíte nikde nic složitě shánět, vyplníte jednoduše podle vzoru.

Mapa kroků - pracovní list

Připravila jsem pro Vás užitečný pracovní list – mapu jednotlivých kroků tak, abyste přesně věděli, kde se právě v řešení nacházíte. Tato mapa Vám velmi pomůže a nedovolí sejít z cesty za úspěšně dokončenou legalizací Vaší stavby.

Reference

Obsahově a přínosem mi ebook Pasport stavby přijde skvělý a vážně potřebný pro velké množství lidí, kterým může ušetřit čas a starosti při nerozhodnosti, jak postupovat. Zároveň je jasně a odborně zpracovaný a informace jsou ucelené na jednom místě. Oceňuju i množství bonusů s konkrétními formuláři, opět to ušetří čas při vyplňování dokumentů. Třešničkou na dortu je pak mapa kroků, kde je možné si přehledně odškrtávat jednotlivé splněné kroky na cestě k cíli. Věřím, že ebook při pasportu opravdu pomůže. Díky za něj.
Ing. et Ing. Soňa Křivánková
Průzkumy a diagnostiku historických krovových konstrukcí
www.pruzkumykrovu.cz
Ebook je skvělý. Najdete v něm opravdu hodnotné informace od odborníka. Oceňuji, jak dobře vše lidem vysvětlí, a jak je navede na cestu, kterou se mají vydat. Líbí se mi i to, že si tím uvědomí zda si celý proces zařídí oni nebo jestli si najdou pomoc na vyřízení. Opravdu hodnotné informace.
Markéta Žitníková
Ostrov
Děkuju za tenhle e-book! E-book Pasport stavby – inženýring do kapsy mě vede krok za krokem k vyřešení letitého problému s naším domem. Detailně popisuje komunikaci s úřady, vysvětluje jednotlivé kroky a jejich varianty a šetří mi čas, který bych jinak strávila hledáním informací na internetu nebo obvoláváním konkrétních úřadů. Díky mnohaletým zkušenostem autorky s legalizací stavby e-book jednoduše a srozumitelně popisuje, co, kdy a jak je potřeba udělat a dává celkový obrázek toho, co mě při legalizaci některých částí stavby čeká. Teď už to chce jen pustit se do akce, ale s tímto návodem jsem si jistá, že to zvládnu 🙂
Ing. arch. Michala Prouzová
architektka a autorka projektu Tvořím svoje doma
www.michalaprouzova.cz

JAKÁ JE CENA EBOOKU?

Cenu tohoto ebooku jsem stanovila na 690,- Kč.

eBOOK PASPORT STAVBY Vám nahradí práci odborníka, který se řešením jinak bude zabývat hodiny. A ten věnovaný čas Vám pak také ve své sazbě samozřejmě vyfakturuje. Je to taková konzultace do kapsy.  Veškeré podklady Vám navždy zůstanou, nemusíte si dělat žádné poznámky, protože všechny informace budete mít jednoduše po ruce. Kdykoliv je budete potřebovat. 

Informace jsou samozřejmě dostupné i jinde a zdarma. Ano, to je pravda. Ale jen tady je máte pohromadě, funkčně propojené, se spoustou vzorů jako bonus. Jsem si jistá, že Váš čas, který díky ebooku budete moct strávit podle svého, má hodnotu mnohem vyšší.

A co když zjistíte, že se pro Váš případ ebook nehodí? 

Mně opravdu záleží na tom, abyste byli spokojení a vyřešili legalizaci Vaší stavby bez obtíží. Takže ode mě máte 14denní garanci vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že ebook není pro Vás to pravé. Je to otázka důvěry. Bez otázek Vám vrátím peníze.

Jak už jsem zmiňovala výše, součástí ebooku jsou i bonusy. Mapa kroků a předvyplněné formuláře k ebooku PASPORT STAVBY v ceně!

  • Teorie je skvělá věc, ale bez vyplněných dokumentů je k ničemu. Proto Vám přikládám k ebooku soubor vzorově vyplněných formulářů, žádostí a vzorů potřebných k vyřízení pasportu stavby

A NAVÍC

  • Mapa kroků Vás po jednotlivých dílčích úkolech provede celým procesem tak, abyste to sami zvládli a mohli si konečně u Vašeho správně zapsaného domu, chaty nebo chalupy dát na oslavu zaslouženě něco na zub.

OBJEDNEJTE SI EBOOK PASPORT STAVBY TEĎ HNED

Pokud Vás má nabídka ebooku oslovila, neodkládejte objednání na později. Udělejte to hned teď, protože tím vykročíte na správnou cestu – za úspěšnou legalizací Vaší nemovitosti.